Ta strona korzysta z plików cookie (ciasteczek) w celu personalizowania treści dla odbiorców. Każdy użytkownik może wyłączyć zapisywanie plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej, co spowoduje, że nie będą gromadzone żadne informacje.

Karmy i przysmaki dla psów

Jak mawiają ilu ludzi, tyle charakterów i potrzeb, dokładnie tak samo jest z naszymi czworonożnymi Pupilami. W naszym sklepie znajdą Państwo pyszności nawet dla najbardziej wybrednych ulubieńców. Pomożemy dobrać odpowiednią karmę zarówno suchą jak i mokrą, oraz przysmaki. Z każdym właścicielem psiaka przeprowadzimy „mały wywiad” dotyczący: wieku psa, ewentualnych problemów zdrowotnych, alergii, upodobań żywieniowych, wielkości rasy… itp. Wszystko po to, aby produkt był idealnie dostosowany do potrzeb wyjątkowego czworonożnego klienta.

W naszej ofercie znajdą Państwo:

- wiele rodzajów karm różnych firm – można u nas zakupić niewielką ilość każdej karmy (ważymy karmę w „woreczki strunowe”, aby każda z nich zatrzymywała 100% swoich wartości odżywczych), jak również karmy w gramaturach pakowanych przez producentów

- karmy dla szczeniąt, psów dorosłych, seniorów

- karmy specjalistyczne (np. dla alergików), oraz diety lecznicze

- wiele przysmaków (naturalne – suszone nóżki,  łapki, żwacze itp., ciastka, kosteczki i wiele innych…)

Witryna stworzona na platformie